התקנת כתרים מזירקוניה
ד"ר גנאדי חנץ » התקנת כתרים מזירקוניה

התקנת כתרים מזירקוניה

פנייה מהירה לקבלת מידע

  אנחנו מתמחים ברפואת שיניים אסתטית הכוללת התקנת כתר זירקוניה

  מגוון הפתרונות הקיימים היום ברפואת השיניים הפכה את הקערה על פיה. אם בעבר היחסית לא רחוק היינו נאלצים (דיי בקלות) לוותר על השן שלנו בשל ריקבון או בעיית שורש כזו או אחרת הרי שהיום כל שן בין אם היא קדמית או אחורית ניתנת לטיפול. אחד מהפתרונות השכיחים היום הוא התקנת כתר זירקוניה .

  ראשית דבר בואו ונבין מי, מתי ולמה צריך כתר זירקוניה :

  מי צריך כתר זירקוניה ?

  כל אדם שיש לו בעיית שיניים שגרמה לנזק אסתטי לשן או שכותרת השן נחלשה אך עדיין השן הטבעית קיימת ונמצאת בחלל הפה והיא מקובעת ללסת בחוזקה יכול להתקין כתר זירקוניה . 

  מתי צריך לבצע כתר זירקוניה ?

  אם עברתם טיפול שורש או שהשן שלכם נחבלה או נסדקה, אם השן שלכם השחירה, או נרקבה אך הבסיס עדיין קיים תוכלו להתקין כתר זירקוניה . אין שום סיבה שבעולם שבגינה תצטרכו להישאר עם שן שחורה או לא תקינה. התקנת כתר הינה פתרון שיעזור לכם ליראות טוב ולאכול כמו שצריך.

  למה צריך התקנת כתר זירקוניה ?

  יש 3 מקרים עיקריים שבגינם מתקינים כתר על השן מקרים אלו נפוצים מאוד ועד לפני שנים לא רבות הייו פשוט מוותרים על השן אולם הפתרון של התקנת כתר זירקוניה הפך את הטיפול למהיר, יעיל וסתטי יותר. המקרים בהם התקנת כתר יהיה יעיל עבורם הם:

  • חיזוק שיניים לאחר טיפול כגון טיפול שורש, סדק או שבר.
  • השלמת חוסר של שיניים עקב עקירה, תאונה או חוסר טבעי.
  • שיפור אסתטי עקב שינוי צבע השן עקב סיבות מגוונות וביניהן טיפולי שורש, חבלות, עששת, גנטיקה, כתמים שפגעו בשכבת הדנטין ועוד.

  אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים לשפר את הנראות של השיניים שלכם או אם עברתם טיפול שורש או כל סיבה אחרת שגרמה לשיניים שלכם להיראות לא טוב אנו מזמינים אתכם להגיע אל הצוות המקצועי של "מרפאות שיניים – גנדי חנץ" שמתמחה בהתקנת כתר זירקוניה .

  פנייה מהירה

   לא צריך לחשוש מכתר זירקוניה ההיפך הוא הנכון

   מאוד חשוב לדאוג לשיניים שלנו ואחת הדרכים היא ביצוע בדיקות תקופתיות על מנת לאתר ולגלות בעיות. וככל שנאתר את הבעיות הללו מוקדם יותר כך נקטין את הסיכויים להסתבכות ונזקים. 

   אחד מהפתרונות השכיחים יותר כיום הוא התקנת כתר על שן אחת או יותר. אך לא אחת כאשר אנו שומעים שיש צורך להתקין כתר זירקוניה על השן עולות לנו מחשבות וחששות שאין להם בסיס. על מנת לפזר חששות אלו ולתת לכם מידע מקצועי בכל הנוגע אל כתר זירקוניה נסביר מה היתרונות של התקנת כתר מסוג זה ומה התהליך כולל. 

   • ראשית דבר אילו מקרים מחייבים אותנו בהתקנת כתר על השן?
   • שנית נבין אילו סוגי כתרים קיימים?
   • אחרון חביב התהליך של התקנת כתר זירקוניה מתומצת בנקודות עיקריות.

   כתר זירקוניה , מי צריך ומתי?

   כפי שהסברנו קודם הכתר הוא למעשה מעין כיסוי לשן. המטרה העיקרית להלבשת כתר היא לאפשר המשך שימוש בשן לאכילה או לנראות אסתטית יש סיבות שונות שבגינן תרצו להתקין כתר זירקוניה :

   • הסיבה הנפוצה ביותר היא טיפול שורש שלאחריו השן שינתה צבע, נסדקה או נהרסה.
   • סיבה נפוצה נוספת היא לאחר עקירת שיניים או חוסר בשיניים עקב שבר, תאונה וכדומה.
   • אסתטיקה – התקנת כתר זירקוניה נותנת מראה אסתטי במיוחד שעדיף על פני כל סוג של כתר אחר.

   יש סוגים שונים של כתרים לשן אבל כתר זירקוניה מוביל מעל כולם!

   כאמור יש אפשרויות שונות לשחזור שיניים החל מהתקנת כתר ועד להשתלת תותבות. אולם הקו המנחה את רופאי השיניים הוא תמיד לשמר את הקיים, רופאי שיניים לא ממהרים לעקור שן ולכן פתרון של כתר זירקוניה הינו אידיאלי. כמובן שיש סוגי כתרים נוספים כגון כתר חרסינה שהוא למעשה כתר מתכת שעליו מולבש ציפוי חרסינה, יש כתר מתכת שעשוי מזהב או כסף וכמובן כתר זירקוניה שהוא המוביל מבחינת החוזק, עמידות והאסתטיות שלו.

   תהליך התקנת כתר זירקוניה בקצרה:

   על מנת להסיר מכם חששות מיותרים נפרט במספר נקוודות את התהליך של התקנת כתר זירקוניה :

   • טיפול שורש השלב הראשון והוא גם שברוב המקרים מוביל לצורך בהתקנת כתר זירקוניה הוא טיפול שורש בו הרופא חודר אל תעלות שורש השן ומטפל בדלקת / זיהום שנוצרו. לאחר מיכן מתבצעת סתימה. 
   • התאמת השן לכתר – ההתאמה מתבצעת כבר בתהליך טיפול השורש. לעיתים יש צורך בהתקנת שתל דנטלי אשר יעזור לקלוט את הכתר (במקרים בהם אין מספיק שן עקב שבר, עקירה וכדומה).
   • לקיחת מידות – המידות מיועדות ליצירת כתר זירקוניה באופן שתתאים לחלל הפה ולשאר השיניים.
   • התקנת הכתר – לאחר שהכתר מוכן מתבצעת ההתקנה בצורה דיי פשוטה וקלה.

   זהו, זה כלל התהליך של כתר זירקוניה פשוט, קל ומהיר. 

   אם אתם צריכים להתקין כתר על השן שלכם אנחנו הצוות המקצועי ב"מרפאות שיניים – גנאדי חנץ" מזמינים אתכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר והמקצועי ביותר בכל הנוגע אל כתר זירקוניה .

   כתר זירקוניה