אנחנו מתמחים בביצוע טיפול שורש לשן טוחנת ומגוון טיפולי שיניים נוספים

אם הגעתם לעמוד זה סביר להניח כי אתם עומדים לבצע או שכבר ביצעת טיפול שורש לשן טוחנת. ננסה לשפוך קצת אור על הטיפול שרבים נרתעים ממנו אך לא בצדק וזאת מהסיבה כי טיפול שורש הפך להיות טיפול שכיח המאפשר שימור של שיניים במקום הפתרון שהיה נהוג בעבר – עקירה.

מה זה טיפול שורש?

המינוח המקצועי לטיפול שורש הוא אנדודונטיה. למעשה אנדודונטיה היא תחום העוסק בכל הקשור לטיפול בשורש השן ובמחלות סב השורש בלסת. תחום ההתמקצעות של מומחה לאנדודונטיה הוא ביצוע טיפולי שורש, טיפולים בתעלות שורש השן וכל מה שקשור לשורשי השן וסביבתה. בפועל טיפול שורש בא לתת מענה למחלות בעצב השן ורקמת סב השורש (הרקמה שנמצאת אחרי השורש).

יש מגוון סיבות לצורך בביצוע טיפול שורש לשן טוחנת וביניהם טיפול שורש לשן רקובה, טיפול שורש לשן לאחר חבלה או שבר, טיפול שורש לפני כתר ועוד.

בהתאם לסקיצה משמאל כך בנוייה השן שלנו:

אופן הביצוע של טיפול שורש לשן טוחנת משתנה משן לשן אך מבחינה עקרונית יש תהליך קבוע אשר מאפשר את אופן ביצוע הטיפול.

מה כולל טיפול טיפול שורש לשן טוחנת?

כפי שציינו השן היא מכלול של שכבות (כותר – אמייל, דנטין תעלות שורש). שכבות חיצוניות אלו באות במגע תמידי עם אוכל, חומצות ונוזלים ומכאן שהן הכי מושפעות ופגיעות.

כאשר השן נפגעת עקב דלקת או עששת אשר חודרות אל ליבת השן ששם מרוכזים כלי דם ועצבים יש צורך לבצע ניקוי וסתימות על מנת לנקות ולנוע כניסת חיידקים לתעלות השורש.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע אל הצוות המקצועי של "מרפאות שיניים – גנדי חנץ" שמתמחה בטיפול שורש לשן טוחנת.

 

לא צריך לחשוש מטיפול שורש לשן טוחנת – מידע על מהלך הטיפול

אם בעבר הלא רחוק יחסית הפתרון המומלץ לשיניים חולות או בעייתיות היה לבצע עקירה הרי שכיום מתן עזרה ראשונה לשיניים הפך להיות טיפול שגרתי המאפשר ברוב המקרים להמשיך ולהשתמש בשיניים ללא בעיה. רבים נרתעים מביצוע טיפול שורש לשן טוחנת והסיבה לכך היא חוסר ידע. 

לפניכם הסבר קצר על מהלך ביצוע טיפול שורש לשן טוחנת שישפוך לכם קצת אור על העניין:

הצוות המקצועי שלנו ב"מרפאות שיניים – גנאדי חנץ" בה תוכלו לקבלת את הטיפול הטוב ביותר והמקצועי ביותר בכל הנוגע אל טיפול שורש לשן טוחנת ממתין לכן עם כל המידע והנתונים על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בקלות ובמינימום זמן.