אם אתם צריכים השתלת שיניים קידמיות, הגעתם למומחים בתחום

תחום רפואת השיניים התפתח מאוד בעשור האחרון ולא מפסיק להמשיך ולהתפתח. אחד הטיפולים ששינה את פני רפואת השיניים הוא השתלת שיניים. ביצוע השתלת שיניים קידמיות מחייב רמת ביצוע ומיומנות ללא פשרות. 

תהליך השתלת השיניים הינו הדבר הקרוב ביותר לשיניים טבעיות ואין להשוות אותם עם תותבות. התהליך שך השתלת שיניים קידמיות כולל התקנת שתל דנטלי המקובע אל עצם הלסת, עליו מותקן המבנה שזו אותה כיפת מתכת שעליה מתקינים את הכתר, החלק החשוף הנראה לעין.

יש הרבה שיטות לביצוע השתלות שיניים, חלקן מתבצעות ביום אחד, אחרות נעשות לאחר תהליך של שיקום עצם הלסת. כל מקרה נבחן לגופו והרופא המטפל מחליט על אופן השתלת השיניים שמתאים ביותר. 

אולם השתלת שיניים קידמיות נשמע לכם כמו פעולה פשוטה וקלה, אך יש הרבה מעבר לכך. לא תמיד ניתן לבצע השתלת שיניים בתהליך סטנדרטי, יש מקרים רבים בהם עצם הלסת אינה מספיק עבה או דחוזה על מנת לקלוט את השתל הדנטלי.

לא אחת חוסר שיניים מהווה בעיה בלא מעט רבדים, החל מבעיות אכילה ועד לבעיות בשטף הדיבור. עד לפני שנים לא רבות לא היה קיים פתרון של השתלת עצם והפתרון המובן מאליו לשיניים חולות, בעייתיות או רקובות היה לבצע עקירה. אולם התפתחות הטכנולוגיה ובמיוחד התחום של רפואת השיניים שכוללת השתלת שיניים קידמיות הביאה פתרונות מגוונים אשר בעזרתם כולנו יכולים להמשיך ולחייך ולאכול בלא כל הפרעה. אחד מהפתרונות הנפוצים כיום הוא ביצוע השתלת שיניים. אולם על מנת שהשתלת שיניים תצליח עלינו לוודא כי יש את כל הנתונים המתאימים להצלחה בקליטת השתל הדנטלי. 

הצלחת ביצוע השתלת שתל דנטלי תלוייה באיכות וצפיפות עצם הלסת שאליה מקובע השתל. השתלת שיניים קידמיות היא אחד מכלל השירותים המקצועיים אשר תוכלו לקבל במרפאת השיניים שלנו. 

אם יש חוסר בעצם הלסת או שהצפיפות לא מספיקה לקיבוע שתל תצטרכו להשלים את החסר על ידי השתלת עצם. מגוון השירותים המוצעים על ידי המרפאה שלנו כוללים הרבה מעבר לביצוע השתלת שיניים קידמיות אלא גם הרמת סינוס, התקנת כתרים מסוגים שונים ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע אל הצוות המקצועי של "מרפאות שיניים – גנדי חנץ" שמתמחה בהשתלת שיניים קידמיות.

 

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיניים קידמיות וקצת מעבר לכך

כיום אחת הפעולות השכיחות יותר במרפאות השיניים היא השתלת שיניים. ללא ספק בהשוואה לימים עברו אתם יכולים דיי בקלות ובמינימום זמן לצאת לעולם עם חיוך מלא שיניים מושלמות. השאלה הנשאלת היא איך תבטיחו לעצמכם טיפול איכותי שלא יגרר לאורך זמן ויהיה מקצועי עם מינימום בעיות.

אמרנו כי השתלת השתלת שיניים קידמיות כוללת תהליך של קיבוע שתל דנטלי ועליו מבנה וכתר. לא אחת ניתן לבצע השתלת שיניים ושיקום זמני ביום אחד אך חשוב לוודא כי התנאים להשתלת שיניים ביום אחד קיימים.

אלו תנאי סף לביצוע השתלת שיניים ביום אחד:

עצם הלסת – כפי שציינו יש תנאי סף לקיבוע שתלים טנטלים והוא עצם הלסת, אם יש לכם חוסר בגובה או בעובי עצם הלסת תהליך השלת שיניים יכלול גם השתלת עצם, עיבוי עצם הלסת ועוד. ככל שיש חוסר גדול יותר כך קטן הסיכוי לבצע השתלת שיניים ביום אחד.

גורמי סיכון – יש גורמי סיכון שונים המונעים את התהליך כאשר הבולט שבהם הוא עישון, מעשנים כבדים מתקשים לקלוט שתלים דנטלים ותהליך ההשתלה אצלם אורך זמן רב יותר מכיוון שיש לבצע את ההשתלה בשלבים בעלי פרקי זמן המתנה ביניהם.

בעיה בסגירת הפה (צורת המנשך) – חריקת שיניים, מנשך לא מאוזן, חוסר בשיניים נוספות (שאינן נמצאות בתהליך הטיפול הנוכחי), אלו גורמים בעייתיים ליצירת איזון בין הלסת העליונה לתחתנה. החשיבות באיזון נובעת מהצורך בפיזור הכוחות המופעלים על השתלים באופן שווה לכל הפה.

הצוות המקצועי שלנו ב"מרפאות שיניים – גנאדי חנץ" בה תוכלו לקבלת את הטיפול הטוב ביותר והמקצועי ביותר בכל הנוגע אל השתלת שיניים קידמיות ממתין לכן עם כל המידע והנתונים על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בקלות ובמינימום זמן.